California rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music Shop

3 posters

Goto down

Music Shop Empty Music Shop

Příspěvek pro Admin Tue Feb 07, 2017 2:22 pm

Music Shop Music-10

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 06. 02. 17

https://callifornia--rpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Kim Taehyung Sat Apr 22, 2017 10:03 pm

*Dnes byl pro Taehyunga, jako vždy, krásný den. Byla sobota, což bylo ideální, protože nebyla škola, ale upřímně, jemu škola ani nějak nevadila. Musel se sice učit, ale byl studijní typ, stačilo mu věnovat tomu každý den hodinu a uměl, co potřeboval. Dost lidí se tomu divilo, jelikož nedokázal zůstat pět minut na jednom místě, ale možná právě proto se mu to šlo dobře naučit. Většině lidem vadilo hlavně vstávání, ale Taehyung vstával i o víkendu třeba v šest. Sám nevěděl proč, ale evidentně byl moc aktivní i na to, aby spal. Jednoduše, když se vzbudil, už se mu spát nechtělo, a tak prostě vstal brzo. Díky tomu, že vstával brzy mohl mít aspoň v práci ranní směny a odpoledne být venku. Každou sobotu a některé dny v týdnu pracoval v obchodě s hudbou, protože za prvé, stále něco jedl, a jídlo bohužel není zadarmo, tak si na něj musel vydělat a za druhé miloval hudbu, tak proč by si nemohl vydělat někde, kde mohl celou dobu poslouchat hudbu, bylo to výhodné, no ne? Na sobě měl černé džíny s dírami na kolenou a černé tričko s dlouhým rukávem a dírou na rameni, kterou si tam sám vesele vystříhal. A když už o tom mluvíme, zrovna stál u kasy stříhal bílé tričko, které si vzal s sebou, vzhledem k tomu, že mu jeho mamka nůžky sebrala, rozhodl se, že to udělá taky.  Bohužel, jak už jsem zmínila, Taehyung byl velice hyperaktivní člověk, a tak mu dělalo trochu problém být v jedné místnosti šest hodin, někdy dokonce déle. V obchodě byl nyní jen jeden člověk a Jimin, který měl Taehyunga vystřídat, aby mohl jít měl přijít až za chvíli. No, a tak se Taehyung rozhodl, že si vystřihne díru do jednoho ze svých mála trik bez děr, které mu ještě zbývaly. Boro mu slíbila, že se za ním staví až bude končit a někam zajdou. Zatím tady však nebyla, a tak si Taehyung zpíval písničku, která tiše hrála v obchodě a plně se soustředil na stříhání díry.*
Kim Taehyung
Kim Taehyung

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 22. 04. 17
Age : 23
Location : L.A.

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Yoon Bora Mon Apr 24, 2017 8:44 am

*Bora milovala víkendy, hlavně kvůli tomu, že si už před lety dala pravidlo, že před dvanáctou nevstane. Většinou se jí to dařilo, ale někdy jí takový krásný plán zkazily tréninky, které se z večera přesunuly na dopoledne a tak musela Bora chtíc nechtíc vstát. Stejně tak tomu bylo dneska, ale to se jí vstávala tak desetkrát hůř, jelikož předchozí večer byla na párty u nějakého kluka ze školy, kterého v podstatě ani neznala, ale párty je párty. Horší je vstávat po nějaké pařbe do školy, to už se jí taky párkrát stalo, ale i když se psaly testy, stejně to dala na nejhůř za dva a to i se solidní kocovinou. Na dnešní trénink přišla bez veškerého bolení hlavy, díky bohu, posledních deset minut už pokukovala po hodinách, kdy bude konec. Samozřejmě, že tanec milovala a stejně tak zpěv a rapování, tak se nesnažila popohánět čas kvůli tomu, že ji to nebaví, ale měla jít za Taehyungem do práce, jako každou sobotu, ale trénink se protahoval stále o víc minut a tak už teď věděla, že bude mít zpoždění. Taehyung si hold počká, nemá na výběr. Jakmile už byl konec, rozloučila se se všemi, převlékla se do džínových kraťasů, bílého volnějšího trika a na oči si nasadila sluneční brýle. Cestou do obchodu s hudbou se ještě stavila ve Starbucks pro ranní kafe, vzala by i Taehyungovi, ale ten a kafe je jako veverka na cracku. Vzala ovšem ještě dva muffiny, protože sama dneska nejedla a Taehyungovi udělá aspoň tím druhým radost. Netrvalo dlouho a už byla u obchodu, kde Taehyung pracoval, neváhala a vešla dovnitř.* Hlavně si nevypíchni oko prosím tě, to by z tebe měla mamka radost *Ušklíbla se, jakmile viděla, že má Taehyung v ruce nůžky. Nechápala, jak ho něco takovýho napadlo, ale upřímně? Nevypadalo to nijak zle.* Jdu pozdě, vím, ale něco jsem ti koupila. *Položila na pult zbytek své kávy a přisunula k němu pytlík s muffiny, samozřejmě, že ještě pozdravila Jimina a poté se posadila na židli za pult, na které se uvelebila. Sluneční brýle si dala do vlasů a podívala se po Taehyungovi.* Chceš rovnou udělat i to moje? Jo, půjdeme až za chvíli, půjč mi to tvoje na chvilku. *Svlékla si triko a podala mu ho, poté si na sebe natáhla to jeho, které zrovna stříhal.* Abych ti nepohoršovala zákazníky, co by přišli. *Cukly jí koutky rtů. Taehyung už jí viděl snad stokrát převlíkat, takže ji to nedělalo problém a Jimin je prostě Jimin.* Kam pak zajdem? *Podívala se po Taehyungovi a prohrábla si rukou vlasy.*
Yoon Bora
Yoon Bora

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Kim Taehyung Mon Apr 24, 2017 9:16 pm

*Občas, když měli s Borou někam jít, bylo vážně na prd, že vstávala tak pozdě. Nejhorší to však bylo, když u ní spal, či ona u něj, Taehyung se vždy probudil kolem sedmé a musel čekat aspoň tři hodiny, než jí zbudí bez toho, aby mu vynadala za to, že je brzo. Taehyung osobně moc nechápal, jak lidi můžou spát tak dlouho, on spal jednou do jedné odpoledne, když mu bylo špatně, a pak mu přišlo, že mu z toho dne nic nezbylo. Stejně jako Bora, i on měl někdy tréninky ráno, což jemu celkem vyhovovalo, navíc Taehynug rozhodně nebyl škodolibý, ale byla zábava sledovat Sugu, který se tam stěží dokopal, i když pro toho byl problém tam dojít i když to bylo odpoledne. Bylo to zvláštní, ale Taehyug nebyl snad nikdy unavený, vždycky se mu energie doplnila během sekundy. Taehyung byl taky na nějakou party pozvaný, ale po tom, co ho Jungkook opil se radši nechtěl nikde dlouho ukazovat, aspoň co se party týče. Taehyung nebyl typ člověka, který by se zlobil za to, když se někdo zpozdil, už vůbec ne, když to bylo zrovna Bora. Věděl, že měla Bora trénink, navíc většinou se zpozdila, přeci jen to byla holka a ty s vždy vypravovaly déle. Jemu to ani nijak nevadilo, jeho práce ho bavila, navíc tam byl Jimin, který mu dělal společnost. Taehyung miloval kafe, bohužel mu ho však zakazovala jak jeho máma, tak i doktorka. I tak si ho však občas dal, kdo by také odolal že. Ještě ke všemu, když jeho kamarád pracoval ve starbucksu, no tak to samo volalo, aby si to koupil, no ne? Když zaslechl její hlas a zvedl pohled, skoro si to oko vypíchl, k jeho štěstí, nestalo se tak. Odložil nůžky a prohlížel si svoje dílo, než zvedl pohled k Boře.* OH! Miluju tě Boro. *Sebral pytlíček, načež z něj vytáhl muffin, do kterého se hned zakousl. Otočil se zády k pultu, na který se posadil a spokojeně jedl jídlo, které bylo na jeho poměry až příliš malé. Trochu se zadusil, když si Bora jen tak svlékla tričko a poté si nandala to jeho. Bylo jí o něco větší, jelikož Taehyung si kupoval větší trika, a už tak byl dost hubený, takže to viselo i na něm. Následně se otočil, na jednoho kluka který se spokojeně hrabal v cédéčkách, a pak zpátky na ní.* Boro! Proboha nemůžeš se jen tak svlíkat uprostřed obchodu! *Tae jí sice viděl, ale pořád to byl Taehyung a když udělala něco takového trošku ho to zaskočilo. Když dojedl, tiše si vzal její tričko a nůžky, než se pustil do práce. Pokrčil rameny.* Tak nějak jsem doufal, že to vymyslíš ty, protože minule jsem vymýšlel já a moc dobře to nedopadlo. Teda aspoň podle tebe. *Netrvalo mu to příliš dlouho a za chvíli už jí podával tričko zpátky.* Ale hlavně si to zase nesundávej, nech si to moje.
Kim Taehyung
Kim Taehyung

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 22. 04. 17
Age : 23
Location : L.A.

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Yoon Bora Sat Apr 29, 2017 2:18 am

*Když u ní Taehyung poprvé přespával, ještě neznal její spánkové pravidlo, a také, že jí probudil někdy v šest hodin ráno. Myslela, že ho v tu chvíli zadusí polštářem, protože si dovolil vážně hodně. Naštěstí se to už víckrát neopakovala, když ji probudil tak v 10, měla chuť ho jen lehce přidusit, ale neudělala to, většinou po něm prostě švihla polštář, než se odhodlala vstát. Když se jim zrovna oběma dal trénink na ráno, někdy za nimi Bora došla jen kvůli tomu, aby se mohla pobavit nad tím, jak se Suga sotva pohybuje takhle po ránu. Vždy si z něj dělala srandu, ale od té doby, co musí předstírat, že s ním chodí, tak se snaží být milejší. Nikdy nechápala, jak může Taehyung mít tolik energie ať už je jakákoliv část dne a může dělat ty nejnáročnější věci na světě. Někdy jí to ale lezlo vážně na nervy, jelikož Bora si většinou po škole dávala menšího šlofíka, jenže tak v 99% jí vždy probudil Taehyung s nějakou životně důležitou otázkou a Bora byla beze spánku. Bora vždycky chtěla Taeho vzít na nějakou párty, jelikož měla v plánu ho opít a sledovat, co by prováděl, nakonec by mu pokreslila fixou obličej a pařila by dál. Ale Jungkook jí bohužel předběhl, vše zkazil a Tae se vyhýbal oslavám jako čert kříže. Kdyby se měl Taehyung zlobit pokaždé, kdy Bora přišla pozdě, nedělal by nic jiného. Bora je ten typ, který radši přijde o půl hodiny později, než aby byl někde o minutu dříve. Vždy se sama se ptala, zda má čekat ona nebo ta osoba, se kterou měla sraz. Vždy vyhrál ten druhý. Za tu dobu, co se baví s Taehyungem zvládla přijít tak jednou včas a ten den by se měl zapsat do historie, protože se to snad ani víckrát nestane. Bora koupila Taehyungovi kafe jednou a také naposled, když zjistila, jak po tom zvládne být ještě tak stokrát víc hyperaktivní, než normálně. V tu chvíli si zakázala mu kdykoliv dávat nějaké další KAFATO.* Já vím, že mě miluješ. Nemůžeš beze mě žít. A taky vím, že ti jeden muffin nestačí, tak ti daruji z dobroty srdce i ten můj. *Usmála se na Taehyunga a pokývla hlavou. Vždy ho ráda viděla spokojeného a ještě radši mu dělala radost, což bylo poměrně jednoduché, přeci jen to je Taehyung. Stačí mu donést jídlo, říct něco hezkého a už je spokojený.* Nemůžu? Tak sleduj *Cuknuly jí koutky rtů a schválně si trochu vyhrnula triko, aby to vypadalo, že si ho chce sundat. Nakonec na něm ale na boku udělala uzel, aby jí nebylo tak dlouhé a jen pokrčila rameny.* Mně se popravně zrovna nikam moc nechce. *Podívala se po tom klukovi, který se prohrabával v cédéčkách a sjela ho pohledem od hlavy až k patě* Líbí se mi tu. *Podívala se zpět na Taehyunga, když jí dával zpět už rozstříhané triko a pozvedla obočí* Páni, daruješ mi další svoje oblečení? Cítím se tak poctěna. *Natáhla se po kelímku se zbytkem kávy, který následně dopila a hodila do koše* Jsem unavená, Taehyungu, mohli bychom jít pak k nám a kouknout na nějaký film, teda, já spát a ty mi pak převyprávíš co se dělo.
Yoon Bora
Yoon Bora

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Kim Taehyung Sun Apr 30, 2017 12:22 am

*Měla tu smůlu, že i kdyby ho chtěla sebevíc zadusit, byl to Taehyung a ten dokázal být natolik sladký, že by to nezvládla udělat. Ne však, že by toho nějak využíval, on to o sobě snad ani nevěděl, i přesto, že mu to všichni neustále opakovali, dělal jakoby nic. Dalo mu to práci a hodně přemáhání, aby jí nevzbudil dřív, ale nakonec to teda zvládl. Vždycky stihl milion věcí, než se Bora probudila. Udělal si snad všechno do školy na celý týden dopředu, došel nakoupit, osprchoval se, trochu si poklidil, a ještě si stihl zahrát Overwatch. Když pak bylo už konečně deset, nebo kolem desáté, vesele Boru vzbudil s tím, ať už vstává, jinak prospí celý den. Vždycky když bylo třeba už jen deset minut před desátou, netrpělivě se točil na židli a odpočítával poslední minuty. Taehyung byl ještě stále překvapený z toho, že Bora chodí se Sugou, pravděpodobně tím bude zaskočený ještě dlouho, ale když už nic, ti dva spolu měli aspoň společné to spaní. Bylo to zvláštní, ale Taehyung byl opravdu jiný než ostatní, byl prostě zvláštní, v tom dobrém slova smyslu, pokud se to tak dá říct. Co opravdu nedokázal pochopit, proč lidi spí uprostřed dne. Přeci mají celou noc na to, aby se vyspali, no ne? Taehyungovi to přišlo jako neskutečné zkracování dne, přeci mohli počkat pár hodin a jít spát až večer, místo toho, aby prospali celý den. Taehyung byl na párty jednou a nedopadlo to dobře. Vzhledem k tomu, že tento chlapec dělá kraviny i normálně, když je opilý není to o moc lepší, spíše tak stokrát horší. Z nějakého důvodu se to však dívkám líbí, nebo tak to Taehyongovi aspoň tvrdil jeho nejlepší kamarád. Spíše to bylo ale tím, že ať Taehyung dělal cokoliv, byl při tom vždy neskutečně roztomilý, opilost nebyla výjimkou. Taehyung už po této party na žádnou nechtěl, samozřejmě byla výjimka třeba oslava narozenin, ale vždycky se držel, co nejdál od alkoholu. On byl zase na rozdíl od ní ten typ, co raději přišel o deset minut dříve než o minutu později. To zapříčinilo, že na Boru většinu času čekal, ale jemu to nevadilo, vždy se nějak zabavil, ani k tomu vlastně nic nepotřeboval, někdy dokázal jen zírat do blba klidně třicet minut a přemýšlet nad věcmi, které by normální lidi v životě ani nenapadly. Většinou už i počítal s tím, že přijde pozdě, a tak se třeba dal do řeči s nějakou babičkou co zrovna procházela okolo, nebo s nějakým dítětem, nebo klidně i s veverkou když nebyli na obzoru lidi. Člověk by si myslel, že už být víc hyperaktivní ani nedokáže, no opak byl pravdou, stačilo jedno kafe, nebo víc cukru a byl tak desetkrát hyperaktivnější.* Awww! Díky díky! Umírám hlady. *Věnoval jí široký úsměv, než se pustil i do druhého muffinu. No co, je hubený až až mohl by jich sníst klidně stovky. Vidět Taehyunga spokojeného nebyl vůbec žádný problém, vzhledem k tomu, že byl spokojený snad stále. Taehyung seskočil z pultu a rychle znovu zkontroloval zákazníka, než se zase otočil na ni.*Boro! *Zaškemral zoufale.* No tak to máš smůlu, já jsem tady celý den. Jdeme jdeme jdeme. Jimin to tady už zvládne. A nekoukej mi po zákaznících, máš přítele. *Pak si jen oddechl, když si nechala jeho tričko.* Ale já jsem myslel, jakože mi ho vrátíš potom. Vždyť už máš asi milion mých trik. Vždycky se přeřeknu a pak už je nikdy nevidím. *Postěžoval si, než složil její tričko do nějaké igelitky se kterou začal točit.­*No joo. Tak jdeme jdeme. Měj se Jimine. *Věnoval mu zářiví úsměv, než chytl Boru za ruku a začal jí tahat ven z obchodu.* Jak můžeš být vůbec unavená? Je teprve půl třetí. *Zeptal se když vyšli ven z obchodu a zamířili k ní domů, přičemž Taehyung stále točil igelitkou.*
Kim Taehyung
Kim Taehyung

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 22. 04. 17
Age : 23
Location : L.A.

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Yoon Bora Sun Apr 30, 2017 9:44 pm

*Bora by snad ani nezvládla být na Taehyunga zlá. Jasně, chovala se hrozně, někdy i k Taemu, ale u něj to nemyslela nikdy vážně, jako u všech ostatních. Bora měla několik blízkých přátel, kteří si zasloužili poznat i její téměř milou stránku, ale stejně měla ze všech nejradši právě Taehyunga, ke kterému byla snad milá nejčastěji. Možná na něj byla úmyslně zlá tak jednou v životě, ale pak měla výčitky svědomí, jelikož je to Taehyung a ten si takové chování nezaslouží. Byl to nejsladší člověk pod sluncem a Bora na něj nehodlala být nepříjemná. Sem tam se stalo, že byla vzhůru už tak v 9, ale ani za nic neotevírala oči, jelikož by se Taehyung ihned chopil příležitosti a už by vymýšlel co dělat. Nechávala ho tedy ať se věnuje čemu chce a prostě jen v klidu ležela, než jí ten hyperaktivní křeček vzbudil a div nevytáhl z postele. Většinou mu prostě odpověděla, že prospat celý den zní jako skvělý nápad a tak by jí mohl nechat. Jenže snad ani Bora by nezvládla zůstat celý den v posteli, jelikož měla téměř každý den nějakou aktivitu a stejně by jí to vykopalo z postele. Bora chtěla říct Taehyungovi, že celý ten vztah nevztah se Sugou je jen naoko, ale bála se, že by to někde nechtíc prozradil a pak by Suga „nechtíc“ řekl Taemu to, co vědí jen oni dva. Nerada mu lhala, samozřejmě, a ještě víc jí trápilo to, že má před ním takové tajemství, jaké měla. Mohl by si pak myslet, že se s ním začala bavit jen z pocitu viny, což sice byla zezačátku pravda, ale rychle si doopravdy oblíbila a měla ho ráda. Proto radši moc o Sugovi nemluvila nebo podávala takové odpovědi, které snad ani moc lež nebyla. Se Sugou by snad jinak ani nic neměla. Dobře, vyspala by se s ním, klidně, ale jako nějaký vztah či podobná věc, to nikdy. Bora zase nemohla pochopit, jak Taehyung zvládá být tak čilý a při tom třeba spát jen několik hodin. Ale je pravda, že s Taehyungem se člověk tedy nenudil, ten kluk věděl snad každou vteřinu dne, co by mohli dělat a nebo věčně něco vyprávěl.  Doteď jí štve to, že nebyla u Taehyungova prvního opití. A taky to do smrti bude Jungkookovi vyčítat. Zvláště, když pak viděla nějaké fotky nebo se zeptala Jungkooka, co se dělo. Nechápala, jak se Taehyung zvládá dát do řeči jen tak s nějakou náhodou babičkou na ulici nebo to, že si má s nějakým malým dítětem tolik co říct. Ale když při příchodu na místo srazu viděla, že mluví s nějakou veverkou nebo psem, měla chuť si jít obejít ještě jeden blok a vrátit se ve chvíli, kdy by Taehyung přestal a neměla nutkání mu dát pohlavek, jelikož mluvení se zvířaty na veřejnosti bylo vážně zvláštní.* Neboj, bude tě to něco stát, má štědrost není zadarmo *Usmála se a pokrčila rameny, pobaveně se podívala na Taehyunga, když tak zoufale pronesl její jméno* Taehyungu. Já bych tu klidně Jiminovi pomohla, nedělá mi to problém. Huh? Jo, jo, mám přítele, to znamená, že jako nemůžu koukat na jiný kluky? Neznamená. Takže pššššt. *Podívala se ještě jednou po onom klukovi a poté zpět na Taehyunga* Tyjo, blbý, co? Tak jich mám milion a jedno. Tímhle tempem budeš chodit za chvíli nahatej, ale učitě bych si nestěžovala. *Ohlédla se ještě na Jimina, se kterým se rozloučila, když ji tak Taehyung vehementně tahal za ruku z obchodu* Úplně jednoduše. Přišla jsem domů v 5, vstávala v 7 a pak jsem měla pěkně dlouhej trénink. Takže to vidím tak na dva až tři filmy, to aby sis psal poznámky, abys věděl, o čem, že to bylo až to budeš převypravovat.
Yoon Bora
Yoon Bora

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Kim Taehyung Mon May 01, 2017 12:53 pm

*Taehyung to ani nebral vážně, člověk na něj mohl být sebevíc hnusný, a on byl i tak jako sluníčko. Předpokládal, že má ten člověk třeba jen špatnou náladu, a tak je třeba mu jí vylepšit, kdyby na něj byl hnusný nazpátek, nikdy by z toho nic neměl, tak byl raději vždycky milý. Navíc byl tak vychovaný, ale samozřejmě to nebylo jen tím, Taehyung byl vždy zvláštní dítě, prostě speciální. U Bory si zvykl, že taková prostě byla a ani už si těch jejích narážek nevšímal, ovšem nesnášel, když mluvila o něčem nemravném, ne že by o tom Tae nic nevěděl, jen mu bylo nepříjemné o tom mluvit, dokonce si o tom i psát, stěží vyslovil slovo sex, raději to vždy nějak obešel. Taehyunga měli i přes to, jak se choval lidé velmi rádi, asi to bylo tím, že byl na všechny vždy tak milý, také měl spoustu kamarádů, ale nejraději měl právě Boru, která byla sice o rok starší, ale to není v podstatě nic, i když občas mu ona sama říkala, že se chová jako dítě, nad čím Tae jen pokrčil rameny a usmál se. Bora si sice myslela, že si Taehyung takové chování nezaslouží, no Suga s Kaiem měli jiný evidentně jiný názor, to však ničemu nevadilo, protože jak už jsem zmínila, Taehyung má rád i tak všechny. To byla pravda, kdyby věděl, že už je vzhůru, ihned by navrhoval nějaké aktivity, co by mohli dělat, nebo by jí začal něco vyprávět. Někdy bylo údivem, že i přes to, jak Taehyung pořád mluvil, měl stále co říct. No, nebyla to jeho vina, že ho každou minutu něco napadlo. Většinou hlavně mluvil dost rychle, aby stihl říct všechno, co chtěl, než to zapomene. Taehyung měl aktivit až nad hlavu, ale i tak měl vždycky dost času, což bylo záhadou i jemu samotnému. Její vztah se Sugou mu sice připadal divný, jelikož se k sobě nikdy moc neměli, ale byla to Bora, a když něco řekla Taehyung jí věřil, ať už to byla sebemenší pitomost, ani chvíli nepochyboval, jelikož Bora by mu nelhala. Byla pravda, že sice uměl udržet tajemství, jenže byl ten problém, že by to pak třeba říkal nějaké veverce a zrovna by za ním mohl stát Suga. Taehyung se na lidi nedokázal naštvat, ve výjimečných případech se maximálně tak na chvíli urazil, jenže za chvíli už nedokázal být zticha a začal se s danou osobou znovu normálně bavit. Tohle však bylo něco jiného, pokud šlo o jeho rodinu dokázal být i vážný, obzvláště v tom, co se stalo. Jeho sestra byla sice v pořádku, ale byla na tom hodně špatně, kdyby Taehyung zjistil že jí to způsobila Bora, asi by to neunesl. Když byl Taehyung menší, jeho máma říkávala, že až vyroste, tak ho ta čilost přejde, opak byl pravdou, bylo to snad ještě horší než dřív. Taehyung byl rád, že u toho Bora nebyla, protože by mu to neustále připomínala, už takhle stačilo že mu to neustále připomínal Jungkook, který měl dokonce i fotky, které by Tae nejraději spálil. Kdyby to Bora někdy zkusila, zjistila, že to není tak těžké, ty babičky ho vždy ještě pochválily, že je to hezký, hodný, mladý muž, a dokonce mu některé daly i bonbón, což mu zlepšilo den. Občas ho i pozvaly k sobě domů, jenže jeho máma ho moc dobře znala, a zakázala mu chodit domů k lidem, které nezná aspoň týden, a tak musel odmítnout. Taehyung byl celkově dost zvláštní, takže už Boru ani nemuselo překvapovat, že se bavil se zvířaty. Chtěl na to něco říct, jenže on sám holku nikdy neměl, a tak vážně netušil, co se ve vztahu může a nemůže, ale rozhodně mu nepřišlo moc vhodné očumovat jiné kluky, jenže byla pravda, že to Bora dělala pořád, dokonce i jemu někdy řekla, že má hezký zadek.* Boroooo! Nech toho, rozhodně nebudu chodit nahej, víš jak je to neslušný? *Odpověděl pohoršeně. Věnoval jí pohled a smutně ohrnul ret dolů.* Nebudu se s tebou koukat na filmy, když budeš zase celou dobu spát, potřebuju se při tom s někým dělit o poznatky, a ty nikdy neodpovídáš. Mohli bychom si třeba zahrát twister nebo znám jednu novou hru, je trochu zvláštní, ale vypadá to zábavně. Mimochodem říkal jsem ti, že jsem zase potkal tu babičku z minulého týdne? Není to super? Už jí znám přes týden, což znamená, že jí můžu vážně navštívit, jen nechápu proč říkala, že její manžel nebude doma, vždyť ho ani neznám. 
Kim Taehyung
Kim Taehyung

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 22. 04. 17
Age : 23
Location : L.A.

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Yoon Bora Sat May 06, 2017 8:37 pm

*Když měla Bora špatnou náladu, vždy měla chuť zůstat sama doma a s nikým se nebavit. Bylo jedno, jestli byla naštvaná nebo smutná, prostě chtěla být v těch chvílích sama. Jenže tohle její přání snad Taehyung nikdy neplnil, prostě se stavil s plnou taškou jídla a po nějaké chvíli, díky jeho přítomnosti, měla zase lepší náladu. Byla za to ráda, Tae dokázal zvednout náladu už jen tím, že se na ní usmál a nemusel ani říkat něco pěkného. Za takového nejlepšího přítele byla vážně vděčná. Bora mileráda psala Taehyungovi o něčem nemravném a ještě radši o tom mluvila, jelikož ty jeho reakci byly vždy k nezaplacení. Stejně tak mohla říct, co chtěla a Tae jí to věřil. Někdy toho využívala, byl by hřích, kdyby ne, ale taky mu sem tam nakecala něco pro jeho dobro. Jelikož nebyla jediná, která využívala toho, že věřil všemu. Kdyby Taehyungovi někdo řekl, aby skočil z okna, nedivila by se, kdyby to z nějakého prazvláštního důvodu vážně udělal. Nebylo divu, že ho měli lidi tak rádi, vždyť nevinnost z něj přímo sálala a navíc byl prostě k sežrání. Bora někdy přemýšlela nad tím, že kdyby se nestala ona nehoda, nejspíš by na Taehyunga nikdy nepromluvila a nebyli by z nich nejlepší přátelé. Jelikož nikdy moc nekoukala po mladších lidech, se kterými by se bavila, a navíc by jí přišel zvláštní a už by ho v té chvíli zavrhla. Byla na sebe hrdá, že se jí povedlo zpracovat Sugu, aby se pokoušel být na Taeho milejší, teď ještě musí provést to samé s Kaiem, to už bude ale těžší oříšek. Boru samotnou zezačátku překvapovalo, že toho má Taehyung tolik co říct, ale ještě více jí překvapilo to, že ho vážně poslouchala. Ať už mluvil o čemkoliv, Bora ho poslouchala a mohl mluvit klidně hodiny. Dost často se stávalo, že prostě přestala poslouchat, když jí někdo něco vyprávěl, ale Taeho poslouchala vždy. Víc jí ale udivovalo, že ho z tak rychlého mluvení a tolika slov nebolí pusa. Kolikrát už mu řekla, že by mohl vymyslet soutěž v rychlomluvení a vyhrál by jí. Taehyung nebyl jediný, kterému připadal její vztah se Sugou divný, připadal tak i jí. A kdyby jí Suga nevyhrožoval, už dávno by ho nakopala a poslala do háje. Už kolikrát měla chuť mu prostě říct pravdu, ale na druhou stranu nechtěla vidět Taeho smutného a měla pocit, že právě z něčeho takového by byl smutný a zklamaný, možná i naštvaný a proto to Bora vždy zavrhla. Nejen, že to chtěla říct proto, aby jí už Suga nemohl vyhrožovat, ale spíše proto, že jí celou tu dobu tížilo svědomí. Snažila se na to nemyslet, ale někdy se stalo, že se jí prostě ten den z ničeho nic promítl v hlavě a už tak špatné svědomí bylo ještě horší. Někdy radši nosila i Bora po kapsách bonbony, aby ho odtáhla od nějaké stařenky, která by Taehyunga div nesnědla. Nedivila se, že ho ty babky měly rády, ale když ho zvaly domů, přišlo jí to nadmíru divný. A ještě víc, když by Taehyung hned běžel, kdyby neměl takové pravidlo od mamky, za které jí taky poděkovala a nejspíš po dnešku navrhne, aby to dala na víc, než týden. Bora nikdy neměla nějaký vážný vztah, spíš takové týdenní pletky, jelikož sama věděla, že by nevydržela být věrná, vždyť na světě je tolik hezkých kluků a ona neměla chuť zůstat jen s jedním.* Mhm, dobře, tak by mi stačilo asi bez trika. Udělal bys mi radost, to snad nechceš? *Podívala se na něj s úsměvem a poslouchala, co jí vypráví dál.* Fajn, nebudu spát. Teda pokusím se o to, kdo ví, jestli to klapne. Jakou novou hru proboha znáš? Mám se bát? *Jakmile jí řekl, že potkal nějakou babku z minulého týdne, co ho pozvala domů, hned se zastavila a za ruku si ho přitáhla do úrovně svých očí* Taehyungu ani tam nepáchneš, jasný? Opovaž se k jejímu domu jen přiblížit, ta stará perverzačka by tě tam znásilnila a pak určitě i sežrala. A to nechceš. Neptej se jak to vím, prostě to vím. Šestý smysl a jsem prostě chytrá.
Yoon Bora
Yoon Bora

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Kim Taehyung Wed May 10, 2017 1:12 am

*Taehyung nesnášel, když byli lidé smutní, a když to byli jeho blízcí, bylo to ještě stokrát horší. Musel jim za každou cenu zlepšit náladu a z Bory se pokoušel klidně několik hodin, pokud to bylo opravdu nutné. Občas jí nakonec prostě jen objímal do té doby, než jí bylo zase lépe. Tedy, aspoň doufal, že mu nelhala o tom, že je jí lépe, jen aby se ho zbavila. Nebylo těžké zvednout náladu úsměvem a Taehyung se vždycky řídil tím, že úsměv ho nic nestojí, a tak proč by se nemohl usmívat stále. Neusmíval se jen tehdy, když pozorně poslouchal, či dělal něco, při čem se soustředil, protože při takových situacích vždy z nějakého důvodu pootevíral pusu. Nejhorší na tom bylo, že Bora dokázala takovou debatu začít třeba i ve frontě v supermarketu, kde je každý slyšel. Začala mu tam vykládat něco nemravného a on myslel, že snad vybuchne z toho, jak moc byl rudý. Taehyung byl tak dobrý člověk, že by ho nikdy nenapadlo, jak zákeřní lidé mohou být, myslel si, že jsou k němu všichni tak upřímní, jako on k nim. Možná lidem občas věřil až příliš, ale bohužel, se svojí naivitou toho moc udělat nemohl, bylo to prostě přirozené. Taehyung už párkrát z okna vyskočil chtěl, když byl menší a jeho kamarádi mu nakecali, že bude lítat, avšak zarazila ho učitelka, která mu to výslovně zakázala, a vzhledem k tomu, že byl slušně vychovaný, poslechl jí. Nikdy ho však nenapadlo nic takového, jakože by mohli být lidé zlí nebo něco podobného, hold člověk jako Taehyung ani nemůže mít takové myšlenky. Tae přišel divný pravděpodobně každému, nešlo si ho nevšimnout, jelikož dost často lítal přes celou chodbu, navíc byl dost hlasitý, z čehož neměla moc lidí radost. Taehyung nevěděl, co Bora Sugovi řekla nebo slíbila, ale byl rád, že na něj byl jeho kamarád milejší. Kdyby na něj byl milejší Kai, to by bylo pravděpodobně mnohem lepší, ale i takhle to bylo moc fajn. Měl dost velkou pusu na to, aby ho nebolela, a co se témat týče, stále měl co říct už jen z toho důvodu, že měl velice bujnou fantazii, a prostě mu ty témata jaksi chodily samy. Kdyby byla soutěž v rychlomluvení, rozhodně by vyhrál, někdy mluvil tak rychle, že se zdálo, že ani nedomluvil větu, a už říkal další. Jeho monology byly občas možná trochu matoucí, ale když už nic, tak Tae byl rád, že ho aspoň Bora vždycky poslouchá. Čím dříve by mu to řekla, tím lepší by to pravděpodobně bylo, ale nyní už to bylo asi stejně jedno, vyšlo by to nastejno, protože už to byl kolem dvou let, co se to stalo, a to byla přeci jen nějaká doba a Bora stále nic neřekla, Taehyung nebyl typ, co by se naštval, spíš by byl jen hodně zklamaný, především by ho mrzelo, že jí všechno věřil. Taehyunga by nikdy nenapadlo, že například když mluví o své sestře může Boru napadnout taková vzpomínka, několikrát jí potkala u něj doma, ale nikdy se moc nebavily, protože Taehyung Boru vždy hned táhl k sobě do pokoje. Taehyung měl ten problém, že ho takovéhle věci nenapadaly, takže se nechal jednoduše zlákat, naštěstí Bora byla většinu času s ním, a nebo ho odtáhla. Nechápal, proč mu mamka dala takové pravidlo, ale ta mu jen řekla že jí za to jednou poděkuje a ať nedělá scény a radši jí poslouchá.* Boro ježiši kriste, nemůžu chodit jen tak bez trika. *Zakroutil nevěřícně hlavou.* Oh sakra! Až teď jsem si vzpomněl, že je na to potřeba minimálně pět lidí, jaksi mi to nedošlo, ale můžu zavolat Jungkookovi, a ten by mohl zavolat Hoseokovi, a ten by mohl zavolat Jinovi. Namjoon na tohle moc není a Suga by mi asi ani nezvedl telefon, tak nevím. *Celkem ho zaskočilo, když si stoupla přímo před něj a sklonila si ho k sobě. Pozvedl obočí a zatvářil se nechápavě.*Znásilnila? Proč by mě milá, starší paní znásilňovala. Určitě má svých starostí dost, Boro prosím tebe. Co když tam má nejlepší bonbóny na světě a já to nikdy nezjistím? Víš, jaká by to byla strašná ztráta ? Do konce života bych toho litoval.
Kim Taehyung
Kim Taehyung

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 22. 04. 17
Age : 23
Location : L.A.

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Yoon Bora Fri May 12, 2017 11:01 pm

*Vždy jí přišlo takové nepřirozené být v blízkosti Taehyunga smutná. Jelikož on snad nikdy smutný nebyl, ale přesto věděl, jak jí pozvednout náladu. Tae mohl být zvláštní, jak moc chtěl, ale dával vážně skvělá objetí, možná jedny z těch nejlepších, a Bora by mohla být v jeho objetí klidně až do smrti a nestěžovala by si ani jednou. A to je co říci. Snad ani jednou mu o tom, že už jí je líp nezalhala, protože Tae byl ten nejlepší kluk na zlepšení nálady a měl 100% úspěšnost, zvláště, když se tak moc snažil. Někdy ale vážně stačilo se podívat jen na jeho úsměv a už jí bylo lépe. Boru nadmíru bavilo sledovat Taehyunga, když se na něco tak vehementně soustředil. No, v podstatě ráda pozorovala Taehyunga furt, protože přeci jen je se na co dívat. Stejně ze všeho nejradši pronesla něco v dvojsmyslu před rodiči Taeho, když byla pozvaná na večeři či podobně. Oni většinou dvojsmysl nepochopili, ale za to Taehyung rudl během několika vteřin. To teprve byla vydařená večere a s radostným pocitem ho sledovala. Sice potom kňučel celý večer, že něco takového nemusela říkat, ale stálo to za to. Někdy Boru napadlo, jak by na tom asi byl Taehyung, kdyby se s ním před pár lety nezačala bavit a před takovými zákeřnými a zlými lidmi ho vždy nebránila. Kdo ví, co by s ním bylo. U Bory to bylo jednoduché, vymetala by jednu párty za druhou a ne každou druhou či třetí, protože radši trávila čas s Taem, než někde ve společnosti. Kdykoliv ale byla na párty a Taehyung jí napsal, jestli by se nestavila či někam nezašla, stejně z párty odešla a šla za Taem, byl pro ni na prvním místě v žebříčku lidí, na kterých jí záleží, a to je co říct, jelikož tam dost dlouho měla sebe. Bora si nedovedla snad ani ve snu představit, jaké mohl být Taehyung dítě. Určitě ale to, že by vyskočil z okna jen kvůli tomu, že mu kamarádi řekli, že bude lítat, udělal, by jí nijak nepřekvapovalo a možná by to i sama typnula. Vždycky se říká, že člověk z toho dětského chování vyroste, jenže u Taehyunga se dalo přemýšlet o tom, jestli tedy nebyl jako dítě ještě horší, což tedy muselo být doma veselo, když už ho teď je až až. Bora si dost často vymyslela nějaké důvody, proč zrovna něco Tae nemůže udělat, protože se chtěl vrhnout do něčeho nebezpečného či nemožného. A jelikož Tae věřil snad všem a všemu a obzvláště Boře, dal na ní, i přes milion dotazů, které jí k tomu stejně položil. Jenže něco takové zrovna Boře nedělalo problém, jelikož mohla přijít s jakýmkoliv argumentem každou vteřinu dne. Když se Boře protáhla hodina ve škole a Taehyung skončil normálně, ihned to věděla, protože i když byli oba v rozdílných učebnách na opačných stranách školy, ihned slyšela Taeho, jak letí po chodbě a řve něco na celou školu. Byla ráda, že jí Suga poslechl a měla ho za to i poměrně ráda, ale to by mu snad nikdy neřekla. Kdyby jí takhle poslechl každý člověk, byla by nadšená, jelikož Taehyung si zaslouží, aby se k němu každý choval co nejmileji to jde. Bora byla tak 99% času zmatená z Taeho monologů, ale když dávala větší pozor, pochytila aspoň menší význam z toho nebo se prostě zeptala, co že to vlastně chtěl říct. Jenže to většinou pak následoval další monolog, kde vše zopakoval a Bora na tom byla furt stejně. Za ty dva roky mu pravdu chtěla říct každý den, ale viditelně to dopadlo jinak. Než se stala ona nehoda, byla se setrou Taehyunga poměrně dost blízká kamarádka a velice si s ní rozuměla, proto měla tak velké výčitky svědomí. Ale i přes to, když ji potkala, když byla na návštěvě, se jí snažila vyhnout či podobně, proto byla vždy ráda, když ji Taehyung hned zatáhl do pokoje.* Nemůžeš? Aha. A většina kluků v Los Angeles chodit bez trika může, jen ty to máš zakázaný a nemůžeš? Hmm, to je mi líto tedy. *Podívala se po něm a protočila oči v sloup. U Taehyunga je docela rarita ho vidět bez trika, proto by si na něco takového nestěžovala.* No tak fajn, tuhle tvou prapodivnou hru pro pět lidí nebo kolik si zahrajeme jindy, a pozveme i Sugu, určitě přijde rád, neboj. *Ušklíbla se nad tím a poté už mu domlouvala, aby nikam nechodil* Proč by tě horny stará běhna znásilňovala? Tyjo to je ale těžká otázka. Určitě má svých starostí dost? Například to, jak nalákat mladý kluky k sobě domů, že jo, a hele, už se jí to skoro povedlo s tebou. Jednou mi za to poděkuješ a budeš za naše přátelství více než vděčný. Prosím tě, nejlepší bonbony na světě ti klidně seženu sama. Hlavně nikam nechoď, strávíš teď nějakou dobu u mě, aby tě to přešlo. *Zatahala ho zlehka za tvář a chytla za ruku, poté vyrazila opět směrem k jejímu domu i s Taehyungem, z kterého teď nehodlala spouštět oči, aby se náhodou nerozutekl k té stařešině.*
Yoon Bora
Yoon Bora

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Kim Taehyung Thu Jun 29, 2017 3:20 pm

*Tae byl jednoduše taková veselá kopa, a i když nechtěl, zlepšoval lidem náladu, když se o to však snažil, šlo to ještě lépe než normálně. Samozřejmě, že i on byl někdy smutný, ale stávalo se to opravdu jen vzácně, a když byl smutný, snažil se to vyřešit, nějak si zlepšit náladu. Jeho dobrá objetí byla způsobená právě možná tím, že byl velmi přátelský člověk, který měl rád fyzický kontakt, velmi rád lidi objímal, dělal rád snad všechno. Jediné, čeho se Taehyung kdy bál byly duchové, ale ty naštěstí ještě nikdy nepotkal, i když si myslel, že ano. Tae nesnášel, když se Bora cítila špatně, a proto se snažil udělat, co jen mohl, aby jí náladu zlepšil, přeci jen mu na ní opravdu záleželo a vidět jí smutnou nedokázal snést. On si nikdy nevšiml, že by se při soustředění tvářil nějak jinak, pravděpodobně protože byl příliš zabraný do přemýšlení. Taehyung nesnášel, když to dělala, dost často se stávalo, že něco perverzního nepochopil, ale při večeři to Bora vždycky řekla dost jasně, což Taeho přivedlo do rozpaků, díky čemuž zrudl. Bylo to hrozné, protože se ho pak rodiče ptali, co se děje a on si musel vymyslet nějakou kravinu, jako třeba, že mu zaskočilo. Vždycky, když pak měla Bora přijít na večeři, Taehyung jí milionkrát opakoval, ať nic takového neříká, ale bylo to stejně k ničemu, řekla to stejně vždy znovu. Jeho nikdy nenapadlo, že by mohl být někdo zlý, vždy se choval k lidem mile, a oni mu to opláceli, nepřišlo mu nikdy nic divné, klidně by šel s cizím člověkem i někam do hlubokého lesa, kde není ani noha. Vždycky Boře vysvětloval, že se o něj nemusí bát, protože je samostatný dospělý muž, čemuž se ona vždy smála. Taehyung na párty moc nechodil, občas šel na nějakou školní akci, ale spíš se od takových akcí držel dál, alkohol mu nechutnal a opilí lidé ho trochu děsili. Někdy ho sice někam dotáhl Jungkook, ale stalo se jen jednou, že se Tae opil, jelikož mu Jungkook tvrdil, že pije limonádu, místo čehož mu naléval alkohol. S Borou ale nikdy nikam na párty nešel, protože věděl, že by ho chtěla opít, což on nechtěl. Taehyung jako dítě byla jedna radost, chudáci jeho rodiče si nemohli na chvíli oddychnout, jelikož Tae byl všude bral všechno, dělal všechno, co neměl. Když mu řekli, že něco dělat nemá, většinou poslechl, protože byl dobře vychované dítě, ale občas to prostě láká, a stane se to tak nějak samo. Bylo dobře, že Tae potkal někoho jako je právě Bora, jelikož ho chránila před spoustou věcí a on o tom vlastně ani nevěděl. Když nebyl Tae s Borou, trávil čas s Jungkookem, který byl sice také hlasitý, ale byl to takový ten typ, co je sám sebou spíše jen v soukromý s lidmi, které opravdu zná. Vždy když jim skončila škola, Taehyung byl první, kdo byl ze třídy venku, protože se už těšil, až bude moc dělat zase něco dalšího a hluk, který ho doprovázel, to už tak prostě bylo vždycky. I když se k Taemu nechoval každý tak shovívavě jako Bora, jemu to nevadilo, každý měl přece jedinečnou povahu a on to respektoval, navíc, dokázal se bavit s jakýmkoliv člověkem, nevadilo mu, když ho někdo urážel, prostě si toho nevšímal. Často se stávalo, že mluvil jenom on, ale jemu to nijak nevadilo, dokázal vést monolog hodně dlouho, dělal to často, i když byl sám.* Jo! Přesně tak, za mě to vybírá Jimin, dávám mu svůj podíl chození bez trika. *Pokrčil rameny více než jednou, aby tomu dodal správný efekt. Taehyung se jednoduše na veřejnosti nesvlékal, dokonce se nepřevlékl ani před Borou doma, vždycky se zavřel do koupelny, aby ho neviděla, přišlo mu to prostě neslušné, jediné místo, kde se dokázal převléct bylo na tréninku a na tělocvik ve škole.* Oh, tak dobře. Řeknu mu o tom na tréninku nebo bych mu měl napsat hned? Radši to nechám asi na ten trénink, určitě se bude ta hra líp vysvětlovat osobně, než přes chat. *Taehyung ji chvíli jen poslouchal, načež ohrnul spodní ret a párkrát zamrkal.* Ale já jsem jí už slíbil, že přijdu, teď na mě bude čekat a bude smutná, že jsem nepřišel. Určitě si o mně bude myslet, že jsem nevychovaný, drzý chlapec, a jak to potom vysvětlím? Jenomže to jsou speciální bonbóny, který maj jenom babičky, ty koupit nemůžeš, to prostě nejde, dokud ti nebude aspoň šedesát, tak je nesežneš. Jako, že u tebe budu spát? Ale vždyť já u sebe nic nemám a a a a, ani jsem neřekl nic doma a a. *Zavřel pusu, když se s ním opět rozešla dál, jen jí držel za ruku a šel tam, co ona.* Chtěl bych domu veverku. *Pronesl z ničeho nic.*
Kim Taehyung
Kim Taehyung

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 22. 04. 17
Age : 23
Location : L.A.

Návrat nahoru Goto down

Music Shop Empty Re: Music Shop

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru